www.hotel-ubytovani.com
Hotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - Služba na recepci je 24 hodinHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. -  je k dispozici připojení na internetHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. -  je k dispozici letní terasaHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - K hotelu přísluší parkovištěHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - disponuje restauracíHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - přijímá kreditní karty VISAHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - přijímá kreditní karty JCBHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - tenis -poblíž hoteluHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - krytý bazén v hotelu.Hotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. - na pokojích je telefon
 

Hotel Lázeňský hotel Niva II.
Antonína Václavíka 336, Luhačovice 76326
Česká Republika
Hotel-Luhacovice-Niva@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Lázeňský hotel Niva II. ubytování Luhačovice Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Lázeňský hotel Niva II. - ubytování Luhačovice | Vítejte

 
Hotel Luhačovice Lázeňský hotel Niva II. Ubytování v Luhačovicích
Niva II. je moderní lázeňský & wellness hotel poskytující široké spektrum služeb, dále přes 40 léčebných a 15 wellness procedur. Po velké rekonstrukci byl znovu otevřen od 1.6.2012. Návštěvníkům jsou k dispozici zcela nové pokoje, apartmány, jídelny, bary, salonky, společné prostory, konferenční místnost, luxusní wellness centrum a celá řada novinek!

Lázeňský & wellness hotel Niva II.
Lázeňský komplex Niva II. se nachází v klidné části nad luhačovickou přehradou a je vzdáleny 20 minut pěší chůze od lázeňské kolonády a centra Luhačovic. Hotel Niva II. nabízí lázeňské, rehabilitační a wellness pobyty pro samoplátce, léčebné pobyty prostřednictvím zdravotní pojišťovny (komplexní i příspěvkové lázně) a také firemní akce. Lázeňský hotel Niva II. poskytuje rehabilitační péči a léčebné procedury už více než 18 let!

Lázeňský & wellness hotel Niva II. ubytování
Hotel Niva II. v Luhačovicích má pro své hosty k dispozici několik typů ubytování převážně ve dvoulůžkových pokojích. V přízemí a prvním patře to jsou komfortní pokoje typu Standard ***. V druhém patře pak nově vybudované pokoje typu Executive **** a apartmány Deluxe ****, které jistě uspokojí i nejnáročnější klienty s vysokým nárokem na komfort ubytování. Součástí budovy je bezbariérový výtah a bezbariérový pokoj.

Na všech pokojích je koupelna se sprchovým koutem, WC, LCD televize, telefon, Wi-Fi internet (zdarma). Většina pokojů má balkón s posezením.

Niva 2 Standard *** Jedná se o komfortní 2x jednolůžkový, 28x dvoulůžkový a 2x třílůžkový pokoj s příslušenstvím. K dispozici je 64 lůžek.
Niva 2 Executive **** Nové pokoje s příslušenstvím - 2x jednolůžkový, 17x dvoulůžkový pokoj a 1 bezbariérový pokoj. Na pokojích je nvíc trezor, lednice + minibar, SAT, Wi-Fi i kabel internet, v koupelně fén, župan. K dispozici 38 lůžek.

Lázeňský & wellness hotel Niva II. Služby a vybavení
Zdravotní a lékařské služby přímo v hotelu. Wellness centrum (klasická finská sauna, lesní a bylinková sauna, římská pára, liščí nora s masáží nohou, whirlpool malý a velký, Kneippovy koupele, multifunkční masážní sprchy, laconium, vyhřívaná štěrková pláž, vodní lůžko a další) a dále Vinná koupel v měděných vanách, Turecké a Thajské masáže. Vyhřívaný venkovní bazén (10×6m), vnitřní bazén (7×5m) se slanou vodou, vlastní tenisový kurt a druhý venkovní bazén (25×15m) s bufetem (450 m od hotelu), fitcentrum a tělocvična.

Úschovna a půjčovna jízdních kol, stolní tenis. Jídelna, bary a salonky restaurace Koliba U černého psa (vedle hotelu). Konferenční místnost (až 80 osob), Wi-Fi internet v celém objektu zdarma, internetový koutek, veřejně přístupný počítač s internetem.

Parkování přímo u hotelu za poplatek, v blízkosti hotelu zdarma. Nonstop provoz recepce, trezor na recepci, bezbariérový přístup, výtah, praní a žehlení prádla, kopírování, faxování, skenování, hotelové taxi, příjem platebních karet, denně čerstvý tisk, informace o akcích v okolí, prodej suvenýrů, map a pohlednic, prodej základních hygienických potřeb apod.

Luhačovice Lázeňský & wellness hotel Niva II. Stravování 
Stravování je zajištěno v jídelnách lázeňského hotelu a stylové restauraci Koliba U černého psa, která se nachází vedle lázeňského hotelu. Součástí všech pobytů je snídaně formou bohatého švédského stolu, zvýhodněné pobyty zahrnují polopenzi. Samozřejmostí je možnost dokoupení plné penze. Obědy a večeře formou výběru z pestrého jídelníčku, dále možnost dietního stravování. Specialitou některých pobytů je stravování v restauraci Koliba U černého psa, formou talonu a výběru z širokého menu.

Luhačovice nabízejí návštěvníkům nejen léčení, ale také bohatý kulturní a společenský život. V okolí hrad Buchlov, zámek a zoologická zahrada Lešná, zahrady Kroměříž ....